Masterclasses

Warsztaty weekendowe dla dorosłych (tematyczne, nieregularne)

Cena za 1 dzień: 120 zł (+dodatkowe koszta za materiały – ok. 20zł) Cena za 2 dni: 200 zł (+ ok. 20zł materiały)

W dniu wydarzenia większa cena za warsztaty o 30 zł.

W cenie: 1 płótno, farby do wspólnego użytku i pędzle (można przynieść też swoje)
Sobota: 12:00 – 16:00 Niedziela: 12:00 – 16:00
Limit miejsc: 8 osób na dzień
Potrzebne materiały: sztalugi, płótno jedno na uczestnika, farby, pędzle, słoiki, deski (jako palety
do malowania)

Oferta jednorazowa dla wycieczek, przedszkoli i szkół (dzieci)

Zajęcia tematyczne z rysunku i malarstwa w samym centrum Krakowa, w historycznym miejscu – przy ulicy Floriańskiej, mające na celu rozwinąć wyobraźnię oraz umiejętności manualne uczestników, a także poszerzać ich wiedzę o Krakowie i pobudzać plastyczne postrzeganie tego malowniczego miasta. Podczas zajęć młodzi uczestnicy będą mogli stworzyć własne dzieło związane z Krakowem i zabrać je do domu na pamiątkę.

Czas trwania zajęć: 1h / 1,5h Cena: 50 zł od jednego uczestnika
Warsztaty w godzinach szkolnych, porannych.

WARSZTATY CYKLICZNE, REGULARNE Dzieci (osobne grupy: 5-8 lat i 9-12 lat)

Czas trwania zajęć: 1,5h/tydz
Cena: 250zł za miesiąc (podstawowe materiały w cenie)
Warsztaty w godzinach popołudniowych.
Limit miejsc do jednej grupy: 8
W trakcie zajęć dzieci poznają podstawy rysunku i malarstwa; uczą się rysować portrety, części ciała postaci, pejzaże, ulubione postacie z kreskówek, ale także mają okazję przelać na papier kreacje ze swojej wyobraźni. Na każdych zajęciach pojawia się inny temat, co sprawia, że młodzi uczestnicy mogą rozwinąć się w wielu kierunkach – nie tylko w rysowaniu kredkami i ołówkami, ale także farbami, węglem oraz innymi technikami, dobieranymi do ich zainteresowań. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, maksymalnie do 8 osób i podczas ich trwania każdy uczestnik otrzymuje indywidualne korekty.
Młodzież (13-15 lat)
Czas trwania zajęć: 3h/tydz
Cena: 300zł za miesiąc (+ ew. dodatkowe koszta za materiały)

Warsztaty w godzinach popołudniowych.

Warsztaty artystyczne, skupiające się na różnych technikach malarskich (akwarele, akryle, oleje) i rysunkowych (węgiel, ołówek), ale także innych, wedle zainteresowań uczestnika. Na zajęciach zgłębiamy temat rysowania postaci, martwej natury, umiejętności dobierania kolorów, tworzenia abstrakcji i innych zagadnień rozwijających kreatywność, ale przede wszystkim skupiamy się na indywidualności – odnalezieniu własnego stylu i próbie tworzenia cyklicznych prac. W trakcie zajęć każdy uczestnik otrzymuje indywidualne korekty i pracuje nad odnalezieniu własnego “ja” jako artysta. Warsztaty są niepowtarzalną okazją, aby poznać i rozwinąć artystyczną część siebie oraz otrzymać wsparcie i możliwości angażowania się w różne artystyczne przedsięwzięcia takie jak wystawy, performance i inne wydarzenia proponowane przez prowadzącą i pozostałych uczestników.
Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, maksymalnie do 8 osób.

Dla kogo?

Dla początkujących i bardziej zaawansowanych osób chcących rozwijać się hobbystycznie, ale także dla kandydatów do liceów plastycznych i innych szkół o profilu artystycznym.
Dorośli (16+):
Czas trwania zajęć: 3h/tydz
Cena: 300zł za miesiąc (+dodatkowe koszta za materiały)
Warsztaty w godzinach popołudniowych.
Warsztaty artystyczne, skupiające się na różnych technikach malarskich (akwarele, akryle, oleje) i rysunkowych (węgiel, ołówek), ale także innych, wedle zainteresowań uczestnika. Na zajęciach zgłębiamy temat rysowania postaci, martwej natury, umiejętności dobierania kolorów, tworzenia abstrakcji i innych zagadnień rozwijających kreatywność, ale przede wszystkim skupiamy się na indywidualności – odnalezieniu własnego stylu i próbie tworzenia cyklicznych prac. W trakcie zajęć każdy uczestnik otrzymuje indywidualne korekty i pracuje nad odnalezieniu własnego “ja” jako artysta.

Warsztaty są niepowtarzalną okazją, aby poznać i rozwinąć artystyczną część siebie oraz otrzymać wsparcie i możliwości angażowania się w różne artystyczne przedsięwzięcia takie jak wystawy, performance i inne wydarzenia proponowane przez prowadzącą i pozostałych uczestników.
Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, maksymalnie do 8 osób.

Dla kogo?

Dla początkujących lub bardziej zaawansowanych osób chcących rozwijać się hobbystycznie, ale także dla kandydatów na studia artystyczne.

Seniorzy:

Czas trwania zajęć: 3h/tydz
Cena: 300zł za miesiąc (+dodatkowe koszta za materiały)
Warsztaty w godzinach popołudniowych.
Warsztaty artystyczne dla seniorów są niepowtarzalną okazją do samorozwoju, odkrycia w sobie talentu i poznania ciekawych osób, a to wszystko w bardzo klimatycznym miejscu – w samym centrum Krakowa. W trakcie zajęć poznajemy różne techniki malarskie (akwarele, akryle, oleje) i rysunkowe (węgiel, ołówek). Poruszamy temat rysowania postaci, martwej natury, umiejętności dobierania kolorów, tworzenia abstrakcji i innych zagadnień rozwijających kreatywność, ale przede wszystkim skupiamy się na indywidualności – odnalezieniu własnego stylu i próbie tworzenia cyklicznych prac. W trakcie zajęć każdy uczestnik otrzymuje indywidualne korekty i z pomocą prowadzącej odnajduje swoje sposoby wyrażania siebie.

Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, maksymalnie do 8 osób.